whatsapp

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Farklı tasarımların adresi olan Srn Reklam bünyesinde Kurumsal Kimlik tasarım hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı, Grafik Tasarım Ajansı,

Kurumsal Kimlik Tasarımına mı İhtiyacınız Var..

Kurumsal Kimlik, işletmeniz için önemli argümanlardan biridir. İşletmenizin logo tasarımı gerçekleştirildikten sonra ki aşamadır.

Neden mi SRN REKLAM AJANSI ?

Kurumsal Kimlik tasarımını hemen hemen her tasarımcı gerçekleştirebilir fakat sunulan hizmetin zamanlaması ve kalitesi bizim diğer tasarımcılardan farkımızı oluşturur.

İşletmeniz için oluşturulan kurumsal kimlik tasarımı tabii ki sizlerin istediği doğrultuda oluşturulması önemli konulardan biridir. Dolayısıyla işletmenizin kurumsal kimlik tasarımını gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımında fiyat değişkendir yani istenilen argümanlara göre değişkenlik gösterir. Kimi firma antetli kağıt, antetli zarf, cepli dosya ve kartvizit isterken, kimi firma web sitesi ve promosyon ürün tasarımları da isteyebiliyor. Doğru fiyat belirleyebilmemiz adına tam olarak hangi argümanları istediğinizi öncesinde belirlemiş ve bize aktarmış olmanız gereklidir.

Kurumsal kimlik tasarımıyla alakalı siz müşterilerimizden tüm bilgi ve içerikler bize aktarılmadığı müddetçe tasarım sürecine başlanamaz. İşe başlamadan önce hizmet alan nasıl bir kurumsal kimlik çalışması istediğini mutlaka örneklerle belirtmelidir.

Kurumsal kimlik tasarım hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.