whatsapp

Katalog Tasarımı

Farklı tasarımların adresi olan Srn Reklam bünyesinde katalog tasarım hizmeti sunmaktadır.

Katalog Tasarımı, Grafik Tasarım Ajansı,

Katalog Tasarımına mı İhtiyacınız Var..

Katalog Tasarımı firmaların ürün ve hizmetlerini nihai kullanıcı ve müşterilerine sunmalarında, ürün ve hizmetlerinin reklamlarını yapmalarında en vazgeçilmez iletişim araçlarından biridir. Katalog, firmaların reklam ve tanıtım mecrasıdır. Katalog Tasarımları çok dikkatli bir biçimde tasarlanmalı ve ürün ve hizmetler çok iyi bir biçimde belirtilmelidir.

Tanıtım materyali olmakla birlikte ürün ve hizmet pazarlamasında etkin bir rol üstlenen, pazarlama faaliyetlerini kolaylaştıran, ürün ve hizmet satışlarında etkin bir rol üstlenen yazılı ve görsel olarak, müşterin yaptığımız iş ve ürettiğimiz ürünler hakkında yada verdiğimiz hizmetlerin niteliği konusunda onlara bilgi veren basılı reklam ve tanıtım araçlarıdır.

Neden mi SRN REKLAM AJANSI ?

Katalog tasarımını hemen hemen her tasarımcı gerçekleştirebilir fakat sunulan hizmetin zamanlaması ve kalitesi bizim diğer tasarımcılardan farkımızı oluşturur.

İşletmeniz için oluşturulan katalog tasarımı tabii ki sizlerin istediği doğrultuda oluşturulması önemli konulardan biridir. Dolayısıyla katalog tasarımını gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Srn reklam olarak, Katalog tasarımı aşamasında bazı çalışma şartları mevcuttur. Katalog tasarımı için verilen fiyatlarda KDV dahil değildir. Katalog tasarımıyla alakalı siz müşterilerimizden tüm bilgi ve içerikler hazırlanmadığı müddetçe tasarım hizmetine başlanamaz. İşe başlamadan önce hizmet alan nasıl bir Katalog çalışması istediğini mutlaka örneklerle belirtilmelidir.

Katalog tasarım hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.