whatsapp

Karton Çanta Tasarımı

Farklı tasarımların adresi olan Srn Reklam bünyesinde karton çanta tasarım hizmeti sunmaktadır.

Karton Çanta Tasarımı, Grafik Tasarım Ajansı,

Karton Çanta Tasarımına mı İhtiyacınız Var..

Srn Reklam olarak her üründe olduğu gibi karton çanta ürününde de kaliteli tasarımı ön görmekteyiz. Bu çantaların firmanızı yansıtması sayesinde potansiyel müşterilerinize firmanızı tanıtma imkanınız olacak. Firmaların en çok dikkat etmesi gereken durum, kendilerinin olmadıkları yerde reklamının olmasını sağlamalarıdır.

Bu detaya dikkat ettikten sonra potansiyel müşterilerine ulaşmak daha kolay olacaktır. Karton çanta gibi bir üründe kendi tarzlarını yansıttıktan sonra, kendilerini tanıtmaları çok daha kolay olacaktır. Çünkü bu çantalar firmaların olmadıkları çok uzak mesafelere gidebilirler. Ürünleri ve firma imajı çok uzaklarda bile tanınabilir.

Neden mi SRN REKLAM AJANSI ?

Srn reklam olarak, karton çanta tasarımı aşamasında bazı çalışma şartları mevcuttur. Karton çanta tasarımı için verilen fiyatlarda KDV dahil değildir. Tasarım çalışmalarında gerçekleşecek max. 1 alternatif çalışmayla 2 düzenleme talebi bedelsiz olarak karşılanır. Karton çanta tasarımıyla alakalı siz müşterilerimizden tüm bilgi ve içerikler hazırlanmadığı müddetçe tasarım hizmetine başlanamaz. İşe başlamadan önce hizmet alan nasıl bir karton çanta çalışması istediğini mutlaka örneklerle belirtilmelidir. 

Karton Çanta tasarımı hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.