whatsapp

Broşür Tasarımı

Farklı tasarımların adresi olan Srn Reklam bünyesinde broşür tasarım hizmeti sunmaktadır.

Broşür Tasarımı, Grafik Tasarım Ajansı,

Broşür Tasarımına mı İhtiyacınız Var..

Etkili hazırlanmış bir broşür, markanız için çok iyi bir reklam aracıdır. Hazırladığınız broşürün daha etkili olması için hem tasarımda hem de dağıtım aşamasında dikkat edilecek hususlar vardır. Broşürünüzün daha etkili olması için göze hitap edebilir ve dikkat çekici olması önemlidir. Göze hitap eden bir tasarım olmasının nedeni, müşterinin ilgisini çekerek broşüre yönlendirmek ve incelemesini sağlamaktır. Göze hitap eden etkili bir tasarım yapmak için kullandığınız görsellerin kaliteli olması, broşür üzerinde düzgün durması önemlidir. Yazı fontlarında, arka planda ve görsellerde kullandığınız renklerin birbirine uyumlu olması ve gözü yormaması da diğer önemli noktadır.

Neden mi SRN REKLAM AJANSI ?

Broşür tasarımını hemen hemen her tasarımcı gerçekleştirebilir fakat sunulan hizmetin zamanlaması ve kalitesi bizim diğer tasarımcılardan farkımızı oluşturur.

İşletmeniz için oluşturulan Broşür tasarımı tabii ki sizlerin istediği doğrultuda oluşturulması önemli konulardan biridir. Dolayısıyla broşür tasarımını gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Srn reklam olarak, broşür tasarımı aşamasında bazı çalışma şartları mevcuttur. Broşür tasarımı için verilen fiyatlarda KDV dahil değildir. Broşür tasarımıyla alakalı siz müşterilerimizden tüm bilgi ve içerikler hazırlanmadığı müddetçe tasarım hizmetine başlanamaz. İşe başlamadan önce hizmet alan nasıl bir Broşür çalışması istediğini mutlaka örneklerle belirtilmelidir.

Broşür tasarım hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.