whatsapp

Amerikan Servis Tasarımı

Farklı tasarımların adresi olan Srn Reklam bünyesinde amerikan servis tasarım hizmeti sunmaktadır.

Amerikan Servisi Tasarımı, Grafik Tasarım Ajansı,

Amerikan Servisi Tasarımına mı İhtiyacınız Var..

Amerikan servis ev ve iş yerleriniz de kullanabileceğiniz oldukça pratik araçlardır. Sofralarınızın kirlenmesini önlemek, zamandan ve gereksiz iş yükünden tasarruf etmek açısından avantajlıdır.

İş yerlerinde kullanıldığında firmanızın adının ve logosunun müşterilerinizin hafızasına kazınmasına neden olurlar. Masaları pratik bir şekilde temizlemek ve en kısa sürede yeni müşterilere servis açmak açısından da Amerikan servis kullanımı çok önemlidir. Temizlik için harcadığınız zamandan tasarruf ederek kolay ve pratik bir şekilde firmanızın reklamını yapın.

Neden mi SRN REKLAM AJANSI ?

Srn reklam olarak, Amerikan servis tasarımı aşamasında bazı çalışma şartları mevcuttur. Amerikan servis tasarımı için verilen fiyatlarda KDV dahil değildir. Tasarım çalışmalarında gerçekleşecek max. 1 alternatif çalışmayla 2 düzenleme talebi bedelsiz olarak karşılanır. Amerikan servis tasarımıyla alakalı siz müşterilerimizden tüm bilgi ve içerikler hazırlanmadığı müddetçe tasarım hizmetine başlanamaz. İşe başlamadan önce hizmet alan nasıl bir Amerikan servis çalışması istediğini mutlaka örneklerle belirtilmelidir.

Amerikan Servisi tasarımı hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.