whatsapp

Afiş Tasarımı

Farklı tasarımların adresi olan Srn Reklam bünyesinde afiş tasarım hizmeti sunmaktadır.

Afiş Tasarımı, Grafik Tasarım Ajansı,

Afiş Tasarımına mı İhtiyacınız Var..

Afiş tasarımları hazırlanırken dikkat edilmesi gereken belli başlı kurallar vardır. Bu kurallar yaratıcılığa bir sınır çizmekten, engellemekten daha çok mesajın net olarak izleyiciye geçmesi amacıyla uygulanmalıdır. Reklamcılıkta ve tasarımda şunu net olarak biliyoruz ki “sade tutmak” zaman kaybettiren tek şey. Bir şeyi oluşturmak onu sadeleştirirken harcanan zamandan daha uzun sürebilmektedir. İnsanların afişleri incelemek için zamanları yoktur. Bir kaç saniyelik bir zaman diliminde kendini ifade edebilmesi gerekmektedir.

Neden mi SRN REKLAM AJANSI ?

Afiş tasarımını hemen hemen her tasarımcı gerçekleştirebilir fakat sunulan hizmetin zamanlaması ve kalitesi bizim diğer tasarımcılardan farkımızı oluşturur.

İşletmeniz için oluşturulan Afiş tasarımı tabii ki sizlerin istediği doğrultuda oluşturulması önemli konulardan biridir. Dolayısıyla afiş tasarımını gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Srn reklam olarak, Afiş tasarımı aşamasında bazı çalışma şartları mevcuttur. Afiş tasarımı için verilen fiyatlarda KDV dahil değildir. Afiş  tasarımıyla alakalı siz müşterilerimizden tüm bilgi ve içerikler hazırlanmadığı müddetçe tasarım hizmetine başlanamaz. İşe başlamadan önce hizmet alan nasıl bir Afiş çalışması istediğini mutlaka örneklerle belirtilmelidir. 

Afiş tasarım hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.